14 Ağustos 2016

Bu günlerimizin en meşhur tarihi. Evlilik yıldönümümün ise 5 gün sonrası. Benim için ayrı bi önemi varken, artık daha da oldu. 14 Ağustos ilk nereden çıktı?
Fuat Avni isimli şahsın twitter hesabını hepimiz tanıyoruz, yakalandı söylentileri ortaya atıldı. şahsın ise A. Mustafa Koçyiğit olduğu öne sürülmüştü. Yakalandıktan bir kaç saat sonrasında fuat avni hesabından yeni twitler atılmaya başladı, herkes şok. twitlerde ağustos ayı işaret edilip tarih belirtilmiyordu.
Yakalandı diye bildiğimiz A. Mustafa Koçyiğit adlı kişinin adına bir twitter hesabı daha açılıp tekrar twit atılmaya başladı. Bir de ne görelim, abisiymiş. O da bişeyler biliyormuş.(Sözde) Kısa seyfinin Ahmet DAVUTOğLU olduğunu iddaa etti, pembe kemerin Hulusi Akar olduğunu iddaa etti derken ortalığı bulandırmaya çalıştı. Lakin;
Sabitlenmiş bir twiti kaldı. 14 Ağustos’ta görüşmek üzere?
14 Ağustos tarihi dilimize buradan dolanmaya başladı artık. Fetocular bu tarihi işaret etmeye başladı, Fetonun kapatılan üniversitesi “Mevlana Üniversitesi” ‘ nin resmi twitter hesabından 14 Ağustosta görüşmek üzere diye tehditkar twit atıldı falan falan falan.
Merak konusu oldu, herkes ayrı bir şey söyledi. Milleti diken üstünde tutmaya çalışıyor diyeni oldu, yeni bir darbe kalkışması diyen oldu, biz buradayız bişey olmaz diyen oldu, oldu da oldu.
Mantıken düşünüldüğünde ise, 15 temmuz demokrasi gecesi günü gördük ki; Halkımız, Milletimiz, Askerimiz, Polisimiz bilinçli. Çürük elbette ki çıkacak, ama bilinçliyiz!
Darbeciler ise darbe yapmayı hiç mi hiç öğrenememişler. Darbe öyle yapılmaz, herkes emrinde olur, herkes seni dinleyecek kadar salak olur, önüne gelene ateş ederek darbe yapılır.
Eee, bu kadar azınlık, bu kadar ahmakla, artık bilinçlenmiş halkın, devletin karşısına nasıl çıkılacak? Tarih vererek mi? Tarih vererek darbe mi olur lan ?! çocuk mu kandırıyorsunuz?!
diye kızmak isterdim, ama isteklerine maalesef ulaşıyorlar. Amaç halkın kafasını karıştırmak, ne olduğunu şaşırtmak. MI ? İNŞEALLAH ÖYLEDİR.
Aklıma gelen senaryolar var, ALLAH KORUSUN.
16 temmuz gecesi düşünmeye başladığım ya şöyle olsaydı? diye düşündüğüm şeylerden umarım hiç biri olmaz.
Umarım hiç bi bakana millet vekillerine suikast düzenlenmez. ( tedbirler maximum düzeye çıkarılmalı, hemen! )
Cezaevleri silahlandırılıp, sizi çıkarıyoruz, suçsuz olduğunuzu biliyoruz, alın bu silahları bize destek olun denmez umarım. ( Daha dün silivriye silah sokarken yakalandılar, aman dikkat! )
Sn. Cumhurbaşkanımız’ın yakınlarından bile ne hainler çıktığını gördük. ( yediğine içtiğine dikkat ettirmekten fazlası yapılmalı. kapalı kutular dahi kontrol edilmeli. aman ha! )
ve daha bir çok şey. daha kötüsü olabilir mi diye düşüneceksiniz ama daha kötüleride var! Allah korusun bizleri. bunların ne kadar kansız olduğunu gördükçe insan ürperiyor.
14 ağustos 2016

Bir cevap yazın