2016 Vakıfbank Personel Alımı

Türkiye Vakıflar Bankası Türk Anonim Ortaklığı ya da kısaca VakıfBank, 1954 yılında kurulmuş, Türkiye Bankalar Birliği’nin 2014 yılı raporuna göre Türkiye’nin aktif büyüklük açısından en büyük 7. bankasıdır.

Vakıfbank, yeni açacağı 7 şube için personel alımı yapacak.

http://www.vakifbank.com.tr/is-basvurulari.aspx?pageID=127 adresine giderek özgeçmişinizi eklediğiniz formu doldurmanız gerekiyor. Vakıfbank istihdam edeceği 800 kişide belirli özelliklerin bulunmasını talep ediyor. Kurum içinde düzenlenen yazılı ve mülakat sınavlarını başarıyla tamamlamanız halinde başvurunuz onaylanıyor ve iş başı yapabiliyorsunuz.

Vakıfbank istihdam edeceği 800 kişide belirli özelliklerin bulunmasını talep ediyor. Kurum içinde düzenlenen yazılı ve mülakat sınavlarını başarıyla tamamlamanız halinde başvurunuz onaylanıyor ve iş başı yapabiliyorsunuz.

KPSS puanınızın en az 70 olması gerekiyor. Ayrıca, üniversite mezunlarına öncelik tanınıyor. İşletme, iktisat, muhasebe gibi bölümlerden mezun olan adaylar avantajlı konumda bulunuyor. Öte yandan adayların 30 yaşını doldurmamış olması bekleniyor. Erkek adayların askerliklerini tamamlamaları isteniyor. Adayların adli sicillerinin temiz olması ve şu anda devam eden dava süreçlerinin bulunmaması da talep ediliyor.
En az 2.400 kişinin mülakata katılacağını belirtelim. Mülakat esnasında diksiyon, dış görünüşünüz gibi faktörler incelenecektir. Ayrıca, kurum şartlarına uygunluğunuzun belirlenmesi açısından farklı alanlarda siyasi, güncel, ekonomik sorular yöneltilecektir. Vakıfbank’a kabul edilen adaylar 30 ile 45 gün sürecek olan eğitim kampına alınacaktır. Personel alımlarının en geç Ekim ayının sonunda yapılması bekleniyor.

Genel başvuru niteliğinde düzenlenmiş bu ilana yapılan başvurular, Bankamızda oluşabilecek açık pozisyonlar için değerlendirilecek ve niteliklerinize uygun pozisyonlar oluşması durumunda sizinle iletişime geçilecektir.

Genel Başvuru Şartları:
Asgari Üniversite mezunu.
İletişim kabiliyeti gelişmiş.
Analitik düşünebilen.
Erkekler için 30, bayanlar için 28 yaşını aşmamış. (Bankacılık tecrübesi olan adaylar için geçerli değildir.)
Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmamak.

Çalışmak istediğiniz bölümü ve ili belirten ön yazı ile başvurunuzu gerçekleştirmenizi rica ederiz.

Aday Kriterleri:
Tecrübe: Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar
Askerlik Durumu: Yapıldı, Muaf, Tecilli
Eğitim Seviyesi: Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Öğrenci), Yüksek Lisans(Mezun), Doktora(Öğrenci), Doktora(Mezun)

Pozisyon Bilgileri:
Firma Sektörü: Bankacılık
Departman: Finans
Çalışma Şekli : Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi: Uzman
Personel Sayısı: (Belirtilmemiştir)
Ülke/Şehir: Adana, Afyon, Ankara, Antalya, Bursa, Denizli, Elazığ, Erzurum, Gaziantep, Hatay, Mersin, İstanbul(Avr.), İzmir, Kayseri, Kocaeli, Konya, Malatya, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Van, İstanbul(Asya)

İlana başvurmak ve daha fazla bilgi edinmek isterseniz altta vermiş olduğumuz bağlantıyı kullanabilirsiniz.

 

Başvuru için : Kariyet.net

Bir cevap yazın