A New WordPress.org Homepage and Download Page – WordPress News


WordPress deneyimi son birkaç yılda önemli ölçüde gelişti. WordPress.org’da WordPress’in gücünü vurgulamak için, son birkaç hafta bir ana sayfa ve indirme sayfası gördük. yeniden tasarlama başlangıcı ve paylaşılan örnekler. Bugün, bu yeni tasarımlar yayında! Beğenmek Haber sayfaları onlardan öncebu yenilenen sayfalar, WordPress’in bilindiği cazip görünüm ve histen ilham alıyor.

bu yeni ana sayfa WordPress kullanmanın faydalarına ve deneyimine daha fazla dikkat çekerken, başlamak için topluluğu ve kaynakları da vurgular.

bu yeni indirme sayfası Hem indirme hem de barındırma seçeneklerini en üstte sunarak WordPress’e başlamayı daha da kolaylaştıran yeni bir düzen ile ziyaretçileri selamlıyor.

Bu yeniden tasarım, Tasarım, Pazarlama ve Meta ekipleri arasındaki büyük işbirliği sayesinde mümkün oldu. Bu güncelleme boyunca katılan herkese teşekkür ederiz:

@suistimaller @adamwood @adeebmalik @alexandreb3 @alipawp @melekleşme @aniash_29 @anezazu @beafialho @bjmcsherry @chanthaboune @colinchadwick @krevilaro @yaratık @dansoschin @dd32 @dufresnesteven @e-boxnet @bayram gecesi @elma stüdyosu @fernandot @geoffgraham @içlerinde @Çınar ağacı @joedolson @japonca @kellychoffman @laurlittle @marybaum @mat @maurodf @melchoyce @mikachan @nikhilgandal @pablo tatlım @tepe zebra @yatmak @rahip @psmits1567 @renyot @rmartinezduque @relle @santanainniss @seredmedya @sippi @televizyon @tobifjellner @web verileri @irade

Bazıları da dahil olmak üzere yorumlarınız 2016 yeniden tasarımından geri bildirim, bu çalışma ile dikkate alınmıştır. WordPress.org’u canlandırmaya yönelik çabalar devam ettikçe daha fazla güncellemenin gelmesini bekleyin.Source link

Bir cevap yazın