Ağustos 2016 Darbesi!!!

Korkmayın, darbe olduğu yok. Umarım olmaz da zaten. Bütün darbelere karşı olduğumu beni tanıyanlar çok da iyi bilirler. Darbelerin iyisi,kötüsü,doğrusu,yanlışı,güzeli,çirkini ve binbirtürlü haline karşıyım arkadaş. Kimse kimseye darbe yapamaz demokrasi ile yönetilen bir ülke de. Başlık’da neden temmuz 2016 darbesi değil de Ağustos 2016 darbesinden bahsettiğimi anlamadınız tabii ki. yahut, sadece twitter kullanıp araştırma yapanlar anladı. Fuat avni adlı twitter hesabını duymayan kalmamıştır sanıyorum ki. Eğer ki kaldıysa diyerek şöyle bir bilgi verelim;
Fuat Avni kimdir?
Öncelikle, fuat avninin kişi olduğu düşünülmüyor artık. Bunlar bir grup, dün fuat avni yakalandı diyerek Başbakanlık veri toplama merkezinde yakalanan Mustafa Koçyiğit adlı kişinin olduğu sanıldı, tutuklandı denildi, ama aynı hesaptan tekrar twit atıldı tehditvari şekilde. Yani buradan anlaşılıyor ki kişi değil, kişiler.
Bu twitter hesabını araştırırken, yakalanan mustafa koçyiğit adına açılmış bir hesabı yakaladım. ve kısa seyfi adlı hesabı. Bunlar hep Ağustos ayını bekleyin tarzı konuşmalar yapılıyor.
OHAL durumunu, neden 3 ay süre istendiğini şimdi gayet iyi anlıyor muyuz? evet.
Her güne dikkat, Ağustos ayına daha dikkat.
Bitti sanmayalım, umarım biter diye dua edelim. Dikkat lazım, dua lazım, demokrasiye sahip çıkmak lazım!


Bir cevap yazın