Akbank Hesap işletim ücreti

Akbanktan banka kartı ve kredi kartı açtırdım. Şirkete gelen vatandaşların söylediklerine göre otomatik ödeme talimatı verirsem, veya hesap maaş hesabı ise hesap işletim ücreti alınmayacaktı. Şimdi biz bu hesabı banka hesabı olarak açtırdık, ve 2 tane de faturamı otomatik ödeme talimatına bıraktım. Birgün hesabımı kontrol ederken bekleyen fatura olduğunu ve otomatik olarak ödenmediğini farkedip, hemen yine akbank aracılığıyla faturaların ödemesini yaptım. Neyse, kredi kartıma üyelik ücreti zart zurt ücreti adı altında 80 küsür tl para yansıtılmış, aradım bu ne dedim, üyelik ücreti dediler. dilerseniz iptal edebilirim istemiyorsanız istemiyorum diyebilirsiniz dediler. İstemiyorum dedim, bu ücret iptal edildi. buna sevinilir değil mi? ben sevinmedim işte. nice insanlar var bu ücreti görmez, ekstre kontrol etmez. yaşlısı var, başkasının hesabını başkası ödeyen var, bir sürü insan ya. bir sürü insandan boşu boşuna 80 tl mi almış oluyorsunuz? ayıptır. bununla birlikte bankadan soğudum. Neyse birgün hesaımın ekstresine bakıyorum, hesap işletim ücreti adı altında 60 tl civarında bi para kesilmiş. aradım hemen. dedim, hesabım maaş hesabı iki tane otomatik ödeme talimatı var, neyin nesidir bu? hesabım maaş hesabı değilmiş, ve otomatik ödeme talimatları otomatik ödenmesi gerekiyormuş. Yine banka üzerinden elle ödememiz birşeyi değiştirmezmiş. Saçmalık. şubeyi aradım, hani maaş hesabıydı dedim. maaş hesabı zaten ama maaşınızı oradan almadığınız için bu hesap işletim ücreti kesilmiş dediler. 6 ay kullanmadım henüz kartı, girenin haddi hesabı yok. Nefret ettirdiler saolsunlar.
Uzak durmanızı tavsiye ediyorum.

“Akbank Hesap işletim ücreti” için 0 yanıt

  1. benimde bu tür bir sıkıntım oldu ama bana hayır iade etmeyizde ısrar ediyorlar ne olacak bu işin sonu? ne yaptıracağım mahkemeye mi gideceğim illaki?

  2. benimde bu tür bir sıkıntım oldu ama bana hayır iade etmeyizde ısrar ediyorlar ne olacak bu işin sonu? ne yaptıracağım mahkemeye mi gideceğim illaki?

Bir cevap yazın