Artık bende takım tutuyorum!

Önce tutmuyormuydun ? – Hayır. Neden ya? Bi erkek takım tutmazmı ? – Hayır tutmayabilir. Sebebinide açıklayayım hemen. İlkokul 1. sınıfta falandım. Arkadaşlarla kavga ederdik. Daha bebekken. Öğretmenimizi de çok severdik. Birgün gene takım yüzünden kapışıyoduk ki, öğretmenimiz gördü bu kavgayı. Bidaha takım tuttuğunuzu duymayacağım demişti bize. Ben de o zamanlar galatasaraylıyım tabi.. Bırakması zor ama ” :p ” Bıraktık artık… bütün sınıf takım tutmuyordu artık. Bu yaşıma geldim, türkiye maçları haricinde maç izlemedim. Saçma geliyordu. Herneyse geçen gün alanyada tatildeyken, kuzenlerin zoruyla maça gittim. Fenerbahçe – SION Maçına. Maçı izledim, yendik. Güzeldi. 1 Hafta geçti, aynı gün rövanş maçı vardı. Gene Sion la. İlk maçta çağrıya demiştim ki, Fenerbahçe yensin, Fenerbahçeli olucam. Yenmişti işte.. 2. maça gene beraber gittik çumra’ da… Bu maçta da yensin, Kesin Fenerliyim! dedim. Bu maçı da yendik.. Artık takım tutuyorum 🙂 Çevremdeki fenerbahçeli yoğunluğundan da kaynaklanan birşey olsa gerek. O da fenerbahçeliydi 🙁 Of. Saat olmuş 05:38 ben halen takımlardan O ndan bundan bahsediyorum 🙁 Neyse, Artık takım tutuyorum. Fenerbahçeliyim. Çok koyu olmasa da, maçlarını falan izlerim sanırım. Biraz da olsa takip ederim. Yakında emrearici.com u sarı lacivert renklere boyanmış olarak görürseniz şaşırmayın diye yazdım (: yaparmıyım, yaparım. Deliyim ben!fenerbahce_2_2

“Artık bende takım tutuyorum!” için 0 yanıt

  1. abi ikinci maçı yenemedik ki. 😀 skor toplamlarıyla atladık turu. 2. maçta 1-1 kaldık. :)) ama doğru yolu bulmussun helal olsun :))

  2. abi ikinci maçı yenemedik ki. 😀 skor toplamlarıyla atladık turu. 2. maçta 1-1 kaldık. :)) ama doğru yolu bulmussun helal olsun :))

Bir cevap yazın