Boşaldığım Yazı :) Boşalıyorum..

ohh be sonunda beklediğim an 🙂 ve boşalıyorum.. şimdi okuyucular dicekki ne boşalması ya sapıkmısın 😀 asıl siz sapıkmısınız ya ? içiniz dışınız kötülükle dolu.. terbiyesizler.. boşalma sebebim anladığınız gibi değil.. içimi boşaltıyorum.. 2 gündür yazmak isteyip yazamadıklarım vardı ve şimdi yazıyorum.. şimdi herkes biliyo ki bi aşk acısı çekiyodum hani, deli gibi seviyodum.. hala seviyorum ama acı çekmiyorum..  şimdi herkes dicekki sapıkmısın lan sen daha dün unutamadım falan filan yazıyodun şimdi ne diyosun 🙂 bu sapıklıktan değil belki aklımın başıma gelmesinden kaynaklanıyo.. hakkaten kendimi baya baya salak konumuna getirmişim, şimdi bikaç günlük koşturmacam bitti sayılır, yani başlamadan bittiri bikaç yere gidecektim ankara istanbul vb.  şimdilik iptal oldu. şimdi kız meselesine gelelim 🙂cumartesi günü anlatmıştım ya önceki yazılarımda arkadaşlıkdanda silmiştim hani o gün gene dayanamadım ve yazdım.. pazar günü oldu Harun öznur ben dolaşıyoruz öznur benim kızla mesajlaşıyor falan kız halen istemiyor benim canım sıkılıyor falan.. akşama kadar dolaştık işte üçümüz ve akşam oldu dükkana geldim ben.. salak gibi hala ağlıyorum falan aklıma geldikçe ve siteye bişeyler ekledim.. Beğendiğim Yazılar ve Şiir bölümünden görebilirsiniz.. neyse ben bunları ekledim falan ve bu haftalarda çok ağladığımdan gözlerimin altı şişmiş aynaya baktım onu farkettim bide.. eve geçtim dükkandan ve biraz düşüneyim dedim biraz düşündüm düşüncem şuydu ” yav bende kalp var? sıkıntıya gelmemem gerek ? sigara bile bana yasakken zaten en büyük kötülüğü kendime yapıyorum onu içerek. ee bu kız bana yapmadığını bırakmadı ? neden hala üzülüyorum ? ” bunları düşündüm. ve fuzbing olduğum aklıma geldi. hani şu eski emre. istediği kişiye dur dediğinde durduran yürü dediğinde yürüten.. bi kıza değermiydi ? yoo. ne kadar seversen sev. o sevmiyosa ne gerek vardı üzülmeye ? neyse.. şimdi bu yazıyı kız okucakmış gibi düşünerek az önce dediğimi açıklıyorum. bu kız bana yapmadığını bırakmadı dedim ya. o görse ” ne yaptım sana emre ? ” derdi eminim. şimdi bunları açıklayım.

kızım bizim senle kavgalarımız neydi ya ? bak sayayım hepsini.

” CeyhAn, Deniz, Kıyafet, Akşam dışarı çıkma, Sigara , Esat, Göksel, Emre9, Ceyhun ” başka varmıydı kavgamız ? varsa aşağıda yorum yaz kısmından yazarsan sevinirim. şimdi hepsine açıklama getiricem.

Ceyhan = Ceyhan, Ayşeyle konsere giden bi arkadaşı sayesinde tanışan ve ayşeye teklif eden biridir. ve biz bigün telefonla konuşuyoruz ayşeyle. ben kapatıyorum sonra bidaha arıyorum bi bakıyorum meşgul. kimle konuşuyodun ayşe? ceyhan la. o kim ? şu teklif eden çocuk kabul etmemiştim ya. ayşe sana teklif eden biriyle neden konuşuyosun ? zaten sevmiyodu öylesine teklif etmişti konuşsam nolcak. ben deliriyorum çocuğun numarasını istiyorum falan. vermiyo tabi kötü bişey derim yada yaparım diye, neyse ben buluyorum numarasını arıyorum falan konuşuyoruz çocuk halen ayşeyi sevdiğini söylüyor. ve ben deliriyorum tabi doğal olarak bide üstüne küfür ediyor. ve küfür baya bi ediyo yani. neyse ben susuyorum. çocuk bigün içmişmi nolmuş ayşeyi arıyo intihar etcem diye ve ayşede konuşuyo çocuk intihar etcek diye, ben gene deliriyorum tabi sanane diye falan. neyse birinci kavgamız bu. şimdi siz söyleyin kim haklı ?.

Deniz = Deniz konusu, nefret ettiğim bi konu. sen kızla evlenmeyi düşünüyosun falan ama o denize giriyor falan. tamam denize girmesi normal küçüklükten beri giriyomuş değiştirmemem gerekiyor ama ben kıskanıyorum. ve yanlız başına denize gidiyor. benim düşüncem ilk olarak şu, sevdiğimi kimse görmesin, benden başkası göremesin , dokunamasın falandı. ikinci düşüncem ise öbür dünyasıydı. bi yandan kurtarıyodum biraz günahından ama. neyse kavgamsı bi olay aklıma gelenlerden biri şu ; ben ayşeye dedimki denize gitme gidiyosan da az git, bigün gitmek istediğini söyledi ve kırmak istemedim git dedim, ama yanlız gidicek ve içim içimi yiyo. ister istemez bozuldum biraz trip yapıyorum gibi bişey. bi kavgamızda buydu .. ( bu arada ayşem bana 1 defa bitanem demişti. kızdım diye. mesajı bayabi silmemiştim ama erhanım saolsun yanlışlıkla silmiş mesajları. mesajda şöyleydi sanırım ; emre bitanem burda fazla kimse yok zaten çok kalmıcam gibi bişeydi.. ) neyse bu konuyu kabul ettirdim deniz konusuda kapandı uzun zaman önce. neyse diğer kavgamıza geçiyorum..

Kıyafet ; ayşe açık giyinen biriydi.. ben onu öyle sevdim değiştirmemem gerekti belki deniz konusunda olduğu gibi ama değişse benim için daha iyi olcaktı. bana göre açıktı çünki giyinimi. ve ben değiştirdim. biraz olsun kapandı. öbür dünyası içinde iyi olcaktı çünki. ve ben kabul ettirdim bayabi kapandı işte. yani bu konu uzun zaman önce kapandı.

Akşam Dışarı çıkma falan : akşamları dışarı çıkıyodu. bi kız için iyi olmucak bişey. arkadaşlarına bakarmısın ? hangisi çıkabiliyor ? babaları izin veriyormu ? yoo. demekki okadar anne babanın bir bildiği var dimi ? bu konuyu sana açtığımda demiştin ki babam bizi bilerek serbest bırakıyor. kendimiz yaşayalım doğrumuzu yanlışımızı kendimiz öğrenelim diye. sende böyle yapsan olmuyomu demiştin. ne gerek var ? bu kadar insan yanlış biliyor olamaz. ben sana baştan söylüyorum kötüyü iyiyi. neyse bu konuyuda kabul ettirmiştim uzun zaman önce. ve kapanmıştı konu.

Sigara : Sigara konusu, sigaraya bağımlı olmucam dedin. ama oluyodun farkında değildin. içesin geliyodu. sigaraya bağımlı olmak budur zaten içesin gelmesi, ben sana demiştim ki ben içme dediğimde içmiceksin ısrar da etmiceksin tamammı ? demiştim tamam ama arada bi izin ver olurmu ? demiştin. bende tamam demiştim. birde ; ramazan girince içmem zaten demiştin. birde ; okul başlayınca içmem zaten demiştin. ama hala içtin. izin vermedim gene içtin. ramazan girdi, okul başladı, ben izin vermedim içtin ! he bide ben sana demiştim ki içersen bidaha konuşmam. ama sen bu lafımı bile dinlemeyip içtin ! bu yüzden kavga ettik falan. sonra gene barıştık. ve ben sana sonra izin verdim. artık istediğin kadar iç diye. yani bu konuda kapanmıştı kavga kalmamıştı.

Esat = Esat, Ayşeyi uzun zamandır seven, teklif eden ayşenin kabul etmediği biri. bigün bişeyler oluyo esatla ilgili ne olduğunu hatırlamıyorum. ayşeden esatın numarasını istiyorum ve gene vermiyor. neyse ben onuda buluyorum tabiki. ve konuşuyorum çocukla. bana küfür ediyo. ” sen kimsin lan ” ” ben seviyorum onu ” diyo. beni öldürceğini söyliyo. ulan sen kimsinki beni öldüresin ya ? bu yazıyı okuyanlar tanıyor beni. bana bişey olmucağını istediğimi istediğim yerde yapabileceğimi herkes bilir. ben küfürleri yutuyorum artık. ite karşı it olmayım diyorum. susuyorum. ama ayşeyi sevmesini falan kaldıramadım. neyse ben oraya gitmeye karar verdim artık çocuğu öldürcem artık. çünki doldum baya. neyse çocuk özür falan diledi artık. ben bundan da vazgeçtim. ve 1 senelik olay bu. yani kapanalı bayabi oldu. bu da artık kavgamız değildi.

Göksel = Göksel, ayşenin en yakın ve eski arkadaşlarından biri, kıskanmamam gerekiyor evet. ama bi gece konuştuğunu farkettim. ve gökseli anlatırken bigün sabah ayşeyi uyandırdığını falan farkettim. ve doğal olarak birazcık kıskandım. bu konuda fazla bi kavga etmedik zaten sadece kıskandığımı söyledim falan. olay fazla büyümedi ayşe silerim tamam dedi. ama ben dayanamadım silme dedim. konuşmasına izin verdim. zaten öyle olması gerekiyodu. neyse bu konuda kapandı işte. tam bi kavga değildi zaten.

Emre9 = Emre9, ayşenin voleyboldan, okuldan arkadaşı. özlem diye bi arkadaşımız var. ve bu çocuğu seviyor falan yani onlada arkadaşlar. ben ayşenin yanına gitmiştim ya yazın. bikaç gün kaldım ve baktım ayşenin telefonuna bu çocuk çağrı atıp duruyor. özlemde yanımda. ama özleme atmıyor ayşeye atıyor. garibime gitti işte. kıskandım tabi doğal olarak. ama ayşe dediki herkese atıyo o her zaman atıyo falan. neden özleme atmıyor ? cvp yok. neyse bu konuyuda kapattım ben takmadım okadar. ufak bi tartışmamsı bişeydi işte.

Ceyhun = Ve geldik olayın koptuğu yeree. ceyhun olayını zaten önceki yazılarımda anlattım okuyucularım biliyordur. şimdi olayın tam açıklamasını hiç bi yazımda yapmamıştım sanırım. tam açıklayım bu olayı şimdi. yazın ben ayşenin yanındaydım 1 hafta kadar kaldım ve döndüm. insan sevdiğinden ayrılınca, ve aklında bi sürü plan var işle ilgili ve uzun bir süre daha göremicek sevdiğini. ne durumda olduğumu bi düşünün ? Sevdiğinden ayrılıyosun işte ya, sevmeyen anlayamaz. sevenlerde bu olayı yaşayanlarda öyle bir biliyodur ki. neyse ben cumartesi akşamı bindim oradan ve pazar sabahı konyadaydım. pazar günlerinden nefret ederim ! ben hiçbir pazar gününü sevmedim ömrümde ! neyse dükkana geldim sonra eve geçtim, birazcık yol yorgunluğu vardı. ve nefes alamıyodum ben. nefes alamam hava değişikliği yada yorgunluk değildi ! sıkıntıdandı. bende kalp var. sıkıntıya gelemiyorum. ve düşünüyodum bidaha ne zaman görüşürüz ? falan filan aklımda bunlar vardı. neyse eve geçtim. telefonum bozuldu sıkıntıdan aldım hattı attım telefonu ve uyumaya çalıştım ama nerdee uyyamazsın ki , gittim hemen bi telefon buldum ve ayşeyi aradım. telefona cevap vermedi misafir olduğunu söyledi mesajda, ve bikaç saat sonra aradı. fazla konuşamadık 1-2 dk konuştuk. ve misafirler ceyhunlardı. ben burada nefes alamıyorum sinirden delirecem ayşeyle konuşmak geliyo içimden deliriyorum. arkadaşların yanına gidiyorum falan delimisin diyorlar, neyse telefonda ayşeye söyledim. böyle böyle delircem nefes alamıyorum ayşenin bana dediği şey ise dalga geçercesine, gülerek ” hava değişikliğindendir ” . gelde üzülme , delirme. neyse ceyhundan ilk nefretim o zaman başladı ! çünki misafirler onlardı.  daha sonra ayşe bu çocukla okula yazılmaya gidiyor beraber gidiyorlar, çocuğa hat alıncak beraber gidiyorlar falan. dedim ya nefes alamıyorum sıkıntıdan. bide düşünüyorum şimdi ulan ben burda deliriyorum kız biraz olsun bana ilgi göstermiyor o çocukla konuşuyordur gülüşüyolardır falan diye, deliriyorum ya resmen. kıskandım tabi bayabi kavga ettik. neyse çocuk geri döndü istanbula. ayşenin numarasını almış mesajlaşıyorlarmış bu yüzden kavga ettim. msn ini almış bu yüzden kavga ettim. neyse bigün çocuk ayşeden cam açmasını istemiş ve ayşe açmış. anlatıyorum kıza ya nasıl cam açarsın? niye açıyosun ki ? çocuk seni göreli 1 hafta olmuş ve cam açmanı istiyor diyorum. normal değil. özlüyodur, görmek istiyordur. falandır filandır. ama ona normal geliyormuş bu durum. bu yüzden de kavga ettik. neyse çocuğu baya bi merak ettim ve biraz araştırayım dedim. çocuğun maillerine bakıyorum kızlara attığı mailler sapıkca. arkadaşlarını araştırdım saçma sapan. neyse çocuk istanbuldan gene geldi ayşenin yanına ve ayşenin makinasında msn açtı. ve aynen devam ediyor konuşmalar sapıkça. ne kadar ayşeye iyi davransada ayşe onu iyi sansada çocuğun kötü olduğunu bir türlü anlatamadım ! neyse bilgisayarı kontrol ediyorum ben hala. baktım ayşenin resimlerinin olduğu klasörü buldu ve resimlere bakıyor. ben çıldırıyorum burada. ve ayşeyede bişey diyemiyorum. neyse bu olaylar geçti. çocukla gezmeye bari çıkmayın dedim. ve ayşe eve geldi yengesi gezmeye çıkın hadi demiş. ve çıkmışlar. ayşe ben sana gezmeye çıkma demedimmi ? diyorum. ayşe bana diyoki mecbur gibi hissettim kendimi çıktım işte. yav sevdiğin kişi bişey istiyor yapmak o kadar zor değilken neden yapmayasın ? nesi zor ya? yengene diyemiyomusun ? hastayım. gitmek istemiyorum. dersim var falan. yav benim canımın sıkılma sebeplerinden biride senle az konuşcak olmamdı. derslerin vardı. derslerinden geri kalma diye konuşamıcaktık az konuşcaktık. rahatsız etmek istemiyodum. ulan ben bunları düşünürken sen çocukla gezmeye çıkıyosun ya ! ben yarım saat konuşabilirmiyiz diye düşünüyorum mesaj atsam rahatsız olurmu kafası karışırmı diye düşünüyorum sen gezmeye çıkıyosun. neyse bu olay bayabi canımı sıktı. ve sıkıntıya gelemiyorum. çocukla konuştum biraz iyi biri gibi ama ben genede deliriyorum ve sinirimi çocuktan çıkarmak istiyorum. aslında çocuğu öldürmek gibi bi niyetim yoktu. arkadaşlar dediki çocuğu korkut biraz olmadı gider döveriz falan. ben çocuğu öldürmekle korkutmak istedim, ve ayşe aradı ben çocuğu öldürmek istediğimi söyledim. ayşe dediki beni hiçmi düşünmüyosun benim yüzümden biri ölcek falan filan. ben o sinirle umrumda değilsin demişim. neyse sonra özür falan diledim ama nerdeee. bunu dedim diye ve önceki kavgalar yüzünden soğudu bitti işte.

şimdi düşünün ; bu kavgaların hepsini okudunuz. bu kavgalarda genelde kim haklı ? sadece seviyodum. ve neyse dün bunları düşündüm işte. ulan bütün kavgalarda ben haklıyım ya nerdeyse hepsinde ben haklıyım sadece sevdim yav. oda sevse biraz olsun istediklerimi yapmaya çalışmazmı ? göz yummazmı bişeylere ? neyse düşündüm düşündüm düşündüm ve üzülmemem gerektiğine karar verdim. artık üzülmüyorum ve üzülmücem. şimdi tek merak ettiğim şey bu kavgalarda soğuncak bişey yoktu. sen bi anda soğudun ya. sevmiyosun ya. eskisi gibi hissetmiyosun ya ben şimdi şunu düşünüyorum bu kavgalardan başka bizim bi kavgamız varmıydı ?varsa lütfen aşağıda yorum yaz kısmından yazarmısın ? üzülmücem artık. ben üzülüyorum diye mutlu oluyosun ya hani sen, hani cumartesi günü arkadaşta olmayalım silelim dediğimde ben burda ağlarken sen orda burak la özlemle konuşurken kahkaha atıyodun ya hiç bişey olmamış gibi, belkide benim sildiğime seviniyodun ya. sevinme artık. üzülmücem. sadece merak ettiklerime cevap ver burdan yeter. başka kavgamız mı vardı ? yada bunlardan başka soğuma sebebinmi vardı ?

Yorumlardan Sonra Edit..

Offf Yorumlara Bakın Önce Sonra Şarkıya Play Diyin.

[Audio:http://www.emrearici.com/gittigin.mp3]

“Boşaldığım Yazı :) Boşalıyorum..” için 24 yanıt

 1. İşte budur bea =) Yav Harbi bıkmıştım bu durumdan varya… Eski Emreyi FuzßinG ‘i Özlemiştim… Ve sonunda geri döndü… Senin gücün var evlad Sen başkasın 😉
  éé FuzßinG Bey tekrar hoşgeldiniz 🙂 Nese sonunda herşey Geçti Bitti vs… Gerçi Dün Gaz vermesem biraz zordu ama nese 😛 😀 Herşeyi çok güzel anlarmışsın içinden geldiği gibi…Gerçi 1 günde 2 kere boşaldın sabahta bişiler yapmıştın ama nese 😮 😀 :D:D Ve FuzßinG Geri Döner..)

 2. haklısın abi sonuna kadar anlattıklarının doğru olduğunada inanıyorum kız sevmiyormuş sanırım seni bunlarda soğunacak birşey yok

 3. Abicim valla sen haklısın sevgilinin gerizekalı bir sapıkla ne işi var ? anlayamadım gitti ya tabiiki sen haklısın bende çocuğu döverdim ne olursa olsun ağzı yada burnu kırılırdı..
  Geri dönmüşün.. Hoşgeldin sefalar getirdin :)))))
  Fuzbing has come.. 🙂
  O yeaa 😀

 4. siz eski emre ye geri kavuştunuz.. bende eski halime geri dönicem .. bana göre zaten ne kadar seversem sevim ailem varken başkasının ne yapıp ne yapmam gerektiğini söylemesi ve baskı yapması ters. kendimce çok fedakarlıklar yaptım, hiç yapmam dediğim şeyleri yaptım ; ama artık olmuyo.. emre yi tanıdığım için çok mutluyum ve çok değer verdiğim biri. çıkarken sürekli kavga ediyoduk moralimiz bozuk oluyodu hep ikimizinde.. şimdi de öyle ayrıldığımız için ama bi zaman sonra alışcaz ve eskisinden daha mutlu olcağımıza inanıyorum. ..

 5. hmm beklediğim cevapların 1i bile yok yazdığın yorumda çok garip. sadece ayrılmak istediğini yazmışsın. ve bu yazıdan sadece ayrılmak istediğini yazabilmen de güzel.. yani ayrılmayı kafana koymuşsun. sevmiyosun. neyse canım selametle bakalım.. mutlu olalım şimdi ikimizde 🙂 ama çok sevinme. çünki artık üzülmüyorum ve üzülmücem.

 6. üzülmezsin zaten biliyorum. ama sen bişeye üzüldüğünde benim içim içimi yiyodu bende üzülüyodum 🙂 aramızdaki fark bu işte gülüm. ben sevdim sevilmedim. sevseydin sevdiğin üzüldüğünde sende biraz olsun üzülürdün.

 7. hmm herneyse. yanlış veya doğru ki yanlış yazdığını falan sanmıyorum. herneyse tamam hepsinde gene sen haklıydın. zaten hala neden merak ediyorum ki yorum yazmanı bekliyorum falan bende salaklık.. özür dilerim .. tamam çıktım hayatından 🙂 bitti.. istediğin gibi oldu. mutlu ol artık.

 8. h.qq 3mrjmm xD Sn en dgru kararı wrmişsin.. bir aşk içn ypablcgin hersei yptıgnaa inanıossn we buna rağmen haaLaa yaLnıızzsııın =) qidén qitmei zateen kfaya k0ymştr wee bu yptklrn onun dudagnda hafif bi qülmseme yaratmaktan bşka hç bi işe yaramıycaktr üzülmee sn aşşkı 0lması qrektiği gibi yaşadn içtn şrrkılaarr söleeddn ağldın özleeddnn.. bşwer hrkzz kndnden sorumludurr..sssn aşkınıı d0ya d0ya yaşarken o kndine engeller k0yuyosa 0 bunun s0runu =) sssn nee ypabilirsinki bşka elinden gleni ypmşssn sniin hytı es gçmee yadaa ıskalma qibi bi lüXxn y0qq. . 0nun wrsa bırak o lüxXü sn0nuna kdr kuLLnssın.. sssn een iyisini yapmıssın demmki hayırlısı buymuss. . =)))

 9. kavga ediyoruz, mutsuz oluyoruz vs vs diye ayrılmak istedim ama ayrıldık hala kavga.. ve cidden bıktım, yoruldum artık.. aşk, sevgi , sevgili gibi konulardan daha önemli şeyler var şuan beni üzen! inşallah hep mutlu olursun… kendine iyi bak hoşçakal. (her şey için teşekkürler)

 10. Abi en ii si olmuş bence ben eski Fuzbingi tanımıyorum ama herkes gelmesini istiyosa gelsin anlattıklarında haklısın bence İİ olmuş 🙁 Ama yinede senin kararın nese Hoş geldinn FUZBİNG (Eleman ALİ)

 11. M€RV€ Says:
  Ekim 13th, 2008 at 23:16
  İşte Budur Yaa Oleyyyy Oleyy Oleyyy Emre Buraya Eller Havaya :D:D
  Not: Haruna Emeklerinden Dolayı Teşekkür Ederis. :D:D:D
  _________________________________________________________
  Ne demek Yauf görevimiz 😛 😀

 12. Fuzbing tamamen haklısın kardeşim sen üzülürken kız üzülmüyormuş alayına isyan yaw Emre bayramda sana ben iyi bi içiriyim ayar ol tamamdır salla karıyı kızı yaw geçmişi ne yasıonda geçmiş kapandı benim gibi ol karı kız sevdasına satan adamlar vardı ya hayatımda bak ben takıyor muyum
  GİDEN GİTTİGİ GÜN BENİM İÇİN BİTMİŞTİR… ALAYINA İSYAN İKİ KIZ BİR ERKEK ADAM MISINIZ???

 13. Arkadaşım tamamen okudum kafanmı güzel güzel kardeşim sen Ayşe kardeşimizi çok mu aradın? Önce kendini düşün bak Ayşe kardeşimizi düşünücem diye kendini mahfetmişsin belliki.Takma kafana takarsan kendini mahfedersin.ONA HİÇ BİRŞEY OLMAZ.Salla gitsin.Benimde ilişkim var 2 yıllık neredeyse fakat bir gün olsun bir dediğimin aksini yapmadı.İlişki dediğin böyle olur.
  Aman güzel kardeşim Emre sana yine söylüyorum ne yaparsan kendine yaparsın.Ayrılmışsın sanırsam EN GÜZELİNİ YAPMIŞSIN.Mutlu olursun bundan sonra inşallah

 14. EMRE KANGAM SEVEN FEDARLIK YAPAR HERZAMAN SEN YAPMISIN O SANIYORKI BENDE YAPTIM AYŞE SEN BIRŞEY YAPMAMIŞIN BENCE SEN BILDIGINI OKUMUSUN SEVEN INSAN SEVDIGINI AZDA OLSA DINLER SEN NAPMIŞIN HIÇ BİRŞEY DEMİ SENIN GIBI SEVENLERI COK G ORDUM BEN BASIMDAN SENIN GIBI 3 TANE ATTIM 3 İÇİNDE KARAKOLLUK OLDUM NIYE DEGERMIYDI DEGMEZDI BAKTIM OLMUCAK O 3 KİŞİYE UNUTAMICAGI SEYLER YAPTIM ARTIK UNUTAMAZLAR 🙂 SAYGILAR

 15. ALLAH sabır versin kardeşim. Aşk acısı nedir iyi bilirim. Hayırlısı böyleymiş kardeşim herşeyde bir hayır vardır bunu unutma. Eğer ayrıldıysanız bu ikinizin hayrı içindir olaya bu açıdan bakmanı isterim.

 16. hepsını buyuk bı ıstekle ve buyuk 1merakla okudum. sıgaramı yaktım olay nereye varacak dıye baktım.bunlar dogruysa ki Ayşe kardeşimizde ınkar etmemıs. yazık olmus. bır Nazlı vardı. hayatımdakı tek varlıgım. Kızı terkettım bılegını kestı. Suan anlıyorumkı kestıgıne bıle ınanmamalıydım gördugum seye bıle. sonrada o bana dönmedi fakat o tamamen sucluydu her konuda herzaman .
  burada yenı tanıdıgım bırısı dusmanım dedıgım bırısı vardı. ama artık dusmanım demıyorum arkadaş dost dedıgım bırısı var, ınanın bu konuda bır damla suçu bıle olsa yerden yere vururdum. ama hıc bır sucu yok aglamaktan başka. yazık olmus gerçekten. benım dusundugum sey bu kadar şey yaşandıktan sonra başka bır erkegın elını nasıl tutacaklar ?! yazıklar olsun NAZLIYADA AYŞEYEDE BANADA EMREYEDE 🙁

 17. hepsını buyuk bı ıstekle ve buyuk 1merakla okudum. sıgaramı yaktım olay nereye varacak dıye baktım.bunlar dogruysa ki Ayşe kardeşimizde ınkar etmemıs. yazık olmus. bır Nazlı vardı. hayatımdakı tek varlıgım. Kızı terkettım bılegını kestı. Suan anlıyorumkı kestıgıne bıle ınanmamalıydım gördugum seye bıle. sonrada o bana dönmedi fakat o tamamen sucluydu her konuda herzaman .
  burada yenı tanıdıgım bırısı dusmanım dedıgım bırısı vardı. ama artık dusmanım demıyorum arkadaş dost dedıgım bırısı var, ınanın bu konuda bır damla suçu bıle olsa yerden yere vururdum. ama hıc bır sucu yok aglamaktan başka. yazık olmus gerçekten. benım dusundugum sey bu kadar şey yaşandıktan sonra başka bır erkegın elını nasıl tutacaklar ?! yazıklar olsun NAZLIYADA AYŞEYEDE BANADA EMREYEDE 🙁

 18. Hacı zaten biraz anlattın burda yazılanlarıda okudum msn’den şimdi konuşuyoruz ama buraya yazıyım kızı tanımıyorum ancak yazdıklarından seni pek sevmediğini düşünüyorum. çünkü sen en ince ayrıntısına kadar düşünürken o yok kendini mecbur hissetmiş yok bilmem neymiş gibi bahaneler bulmuş. Hiç üzülme çünkü o zaten kafasında bitirmiş ve senin söylediğin şu söz ” umrumda değilsin ” bu sadece bi bahane o konuşmada farklı bişey söyleseydin yinede bitirecekmiş gibi geldi bana. Bak ben 5 yıl bi kızla çıktım neler yaptım bırakamam diyodum ölürüm onun için diyodum ama şimdi meryem var:) Yani biri gider biri gelir. Boşver Üzülme.

 19. Geri bildirim: Emre ARICI » Nedensiz, sebepsiz

Bir cevap yazın