Bugün kaç şehit

Her gün güne gazete manşetleri, haberler, yada artık sosyal ortamdan aldığımız haberlerle başlar olduk. Uzun zamandır verdiğimiz şehitlerin haddi hesabı yok. Bugün afyon’da cephanelikte olan patlamayı duyduk, yine üzüldük. analar ağladı, babalar ağladı. Ama buna rağmen hala çıkıp hükümet istifa diye bağıranlar oldu. Milletimizin haline gülmeli mi ağlamalı mı bilmiyorum. Düşünme kabiliyeti olmayan insan yaratılmadı arkadaşlar, düşünmek istemeyen insan yaratıldı. Bu elinizde, biraz düşündüğünüzde herşey ortaya çıkacak. ufak bir yazıyla anlatmak gerekir ise ; ( feysten, benden alıntı. )

En güçlü olan en akıllı olandır. > Millet akıllıysa devlet güçlüdür. > Hiç bir devlet başkanı yoktur ki ülkesinde birilerinin ölmesine izin versin. En kötüsüyle düşünelim, ülkeyi soymak yada bölmek istiyor. Bunu bile kimseyi öldürterek yapmaz, daha akıllıca yöntemler vardır elbet. Sizin gözünüzü boyar, terörü bitirir, şehit vermez, bir yolunu bulur ve ülkeyi soyabilir. Bunu ben düşünebilecek kapasitedeyken gazetelerin, köşe yazarlarının, medyanın, bizim bir çok aptal insanımızın düşünememesi. Ben buna üzülüyorum. Tabii ki daha fazla detayları anlatamıyorum ufacık alanda. Bunları düşünemiyo olmak ahmaklıktır. At o at gözlüğünü ‘at’.

Zamanım olsa da keşke anlatsam, getirsem yazının devamını. ama biraz aklı olan insanlar bundan bile anlayabilir, bunu anlayamayan insan zaten akılsızdır ve boş konuşmaktan başka bir boka yaramıyordur, anlamasa da olur. o zaman kendinize iyi bakmanız dileğiyle. Esen kalın!
Patlama Detayları : http://www.haber7.com/guncel/haber/921466-afyonda-cephanelikte-patlama-25-sehit

Bir cevap yazın