CM101MMXI FUNDAMENTALS SİNEMALARDA REKORA KOŞUYOR.

Cem Yılmaz son zamanların en iyi gösteriyle sinemalarda büyük ses getirdi. Cem yılmaz hayranları filme akın etti . Gülmek isteyenlerin durağı gibi olmuştu adeta film. Cem yılmaz komedisi , günlük olayların içine alan mizahi ile birleşince herkesi gülmekten koparan bir film halini aldı.
CM101MMXI FUNDAMENTALS adlı gösteri sinema vizyonunda büyük yankı uyandırdı. Milyonlarca kişinin izlediği bu gösteride özellikle Cem Yılmaz en güzel espirilerini sandıktan çıkarmış gibiydi. Bizlere anlattığı komik durumlar hayatımızın bir parçası haline gelmiş o mizah halini alan espirlerle adeta sinema salonları gülmekten kırdı, geçirdi. Filmi izleyenlerin üzüntü ve kederini üzerinden alan , insan psikolojisinde olumlu sonuçlar oluşturan Cem yılmaz son gösterisiyle kendini tam anlamıyla Lider köşesine koymuş oldu. Diğer komedyenlerin film ve sinema gösterileri sönük kaldı. Cem Yılmaz hayranlarında görülen artış bu sinema filmiyle  gözle görülür hale geldi.
Sizlerde son gösterisini izlemediyseniz hemen bir sinema salonuna gidip bir seans da dertlerini sıkıntılarını dökmeye gidin hemen. Bu vizyon kaçmaz…

Bir cevap yazın