DSİ 518 Memur Personel Alımı Sonuçları Açıklandı

Devlet Su İşleri sözleşmeli personel alımı kapsamında yapılmış olan aday değerlendirmelerinin sonucunun açıklandığı duyuruldu. Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü’ne toplamda 435 mühendis, 74 büro personeli, 6 biyolog ve 3 tekniker olacak şekilde yapılan dağılımda 518 kamu personeli alımı yapıldı.

Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü’nce 518 sözleşmeli personel alımı yapılacağı duyurulmuş ve bu duyuru kapsamında 29 Eylül-8 Ekim 2017 tarihleri arasında adaylar tarafından başvuru yapılmıştı. Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü kadroların 518 kamu personeli alımının sonuçları açıklandı. DSİ 518 personel alımı sonuçlarının açıklanmış olmasıyla beraber, 31 Ekim 2017 saat 17.30’a kadar başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar belgelerini gönderebilecekler. Belgelerin tesliminin şahsi olarak yapılabilmesi veya posta yoluyla yapılabilmesi mümkün.

 

Devlet Su İşleri 518 Personel Alımı için İstenen Belgeler Neler?

DSİ tarafından açıklanan sonuçlarda, sözleşmeli personel alımı olumlu sonuçlandırılan adayların; nüfus cüzdanı fotokopisi, adli sicil kaydı, sağlık durum belgesi, 2 adet vesikalık fotoğraf, askerlik durum belgesi, KPSS sonuç belgesi, güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması formu, diploma ve ikametgâh belgelerinin ilgili yere ulaştırılması gerekiyor. 31 Ekim 2017 saat 17.30’dan sonra gönderilecek belgeler ise adayların sonuçları olumlu olsa bile değerlendirilme kapsamında bulundurulmayacak. DSİ tarafından açıklanan sonuçlarda nihai listenin belli olmasıyla beraber, sözleşmeli personel olmaya hak kazanan adayların sonuçları DSİ’nin resmi internet sitesinden sorgulanabiliyor. Gerekli bilgilerin girilmesiyle beraber sonuçlara ulaşılabilmesi mümkün oluyor.

 

Bir cevap yazın