fethullah gülen Anana'mı Sövseydi?

Başlığın küçük harfle yazılmış olması bilincli yapıldı.

Çok sinirleniyorum, gün geçtikçe olaylar gün yüzüne çıktıkca ve halen ama halen anlamayan/anlamak istemeyen/anlamak işine gelmeyen insanları gördükçe evet çıldırıyorum!
Ya Pardon da, fethullah gülen denen insancık parçasının ne halt olduğunu çıkıp ekran karşısında anana bacına küfür etse mi anlayacaksın? Hiç mi imanını, Allah’ı düşünmezsin? Hiç mi öbür dünyanı düşünmezsin? Nedir çıkar uğruna müslüman görünümlü MÜNAFIĞI sevmek ?
Beni tanıyanlar vardır elbet bu yazıyı okuyanlardan, daha bir kaç yıl öncesine kadar müthiş bir savunucusuydum. Bende abilerin yanında büyüdüm. (ilkokul 5. sınıf – 7. sınıf arası.) Bir şey aşıladılar mı? derseniz, yok aşılamadılar. Allah var yukarda yalan söyleyip iftira atacak değilim. Sabah namazına uyandırırlardı, tesbihat yapardık, uyurduk.
Kuran-ı kerim meali okumak istesek te okutmazlardı bize ! ( Okusakta anlamazmışız? ) bilince bak, akla bak, anlaması için yol göstermek yerine sen anlamazsın!
İyi ki yol da göstermemişsiniz, Mazallah, yanlış yolda gitmeyelim.
Neyse, ben bunların izmirde okullarını ziyaret ettim. Yamanlar olsun, başka yerler olsun. Hizmete bağış yapınca(Bahşişi bol verip ceplerini doldurunca) gezdiriyorlarmış. bize öyleydik Allah Affetsin.
Şimdi olayımıza asıl konumuza gelelim. bu insancık parçasını anlamak bu kadar zor olmamalı.
Beni tanıyanlar bilir, yalan söylemeyi gerçekten sevmem. lafta değil, hiç bir konuda yalanı sevmem. Ailemin 1. derece en yakınlarından biri yakın zamanlara kadar bu insancığın okullarından birinde görevliydi. görevi ise o özel okuldaki öğretmenlerin çocuklarına bakmak. tek görevi bu. Seçimler yaklaştığında o özel okulda görevli öğretmen ABLALARIMIZ görevlilerin hepsini tek tek yanına çağırıyorlar, üstlerini arayıp cep telefonlarını oda dışına bırakıyorlar, ve boş bir odaya geçip öğüt(EMİR) veriyorlarmış. O da şu şekilde; ” Oylarınızı kesinlikle AKPye vermeyeceksiniz, HDP yada CHP ye vereceksiniz. ) Hdp ve chp nin detaylarını anlatmama lüzum yok umarım? Özetle ; chp başörtü istemez, ezan istemez, içki isteyen sol parti. HDP; Ülkemizi bölmeye çalışan PKK’nın resmileşmiş hali. Neyse, bu yakınım işe de ihtiyacı var tamam diyor. biraz zaman geçiyor, seçimler çok yaklaştı, ülkede olaylar karışık. ablalarımız aynı şekilde tekrar odaya topluyor, bu sefer YEMİN alıyor. DİN SÖMÜRÜCÜLÜĞÜNE BAKIN ALLAHSIZLARDAKİ. Kendilerinde iman yok, ama kandırılmışları Allah adıyla kandırdıkları için Müslüman olduklarını bildikleri için yemin alıyorlar.
Neyse, bu yakınım yemin de etmek zorunda kalıp ediyor, yalan olmasın diye akka cukka ile ayarladık oyunu. ( İLLEGAL ŞEKİLDE DEĞİL, RESMİ YASAL OLAN DÜZENLİ ŞEKİLDE. )
Bu günlerimize bakıyorum şöyle, Hüseyin Gülerce diyor ki, ” Amerikada ziyaret ettim, pat küt sesler geliyordu, içeri girdim ve Cevdet Türkyolu’nu dövüyordu.” Bakınız; https://www.youtube.com/watch?v=AuVgt0dHFsY
Saygıdeğmez Fetocular şimdi bu videoyu gördüklerinde, bu adamın yalan söylediğini söyleyecekler. YAPARLAR ! sıyrılacak yer lazım. Lakin, 28 yaşındayım ve binlerce insan tanıdım. Kimin yalan söyleyeceğini, kimin doğru söyleyeceğini artık bir nebze olsun anlayabiliyoruz.
Sonra; Şuraya bakalım; http://aktuelarsiv.com/feto-delirdi-mi-1
Böyle bir video var. Deli taklidi yapıyor, değişik hareketler, anlam veren var mı? verebilen varsa gerçekten ama gerçekten çok merak ediyorum bu hareketlerin anlamını. Muhtemelen bu dengesiz dinsiz, cin yada büyü işleri ile uğraşıyor.
Gelelim başka olaylara,
Peygamber efendimizin yaşam tarzına bakalım. iyi okullar mı açın diyor, açları doyurun mu diyor? Biz kurban derisini başka yere versek, başka yere (köyde fasulye ekerken) fasulye versek surat asarlardı bunlar. fakirlere vermek yoktu. hizmeteydi, herşey hizmete, herkes hizmete. bunu isterler. Ee Peygamber yolu? yok hizmet yolu. HADSİZLER !
Peygamber efendimizin sakalı uzun, bıyığı kısa tutardı. bunlar? Alayı tam tersi ! başlarındaki de!
Evlenmek, hayattaki en önemli kuraldı. İmam ne yaparsa cemaat onu yapar misali örnek olması lazımdı. bu densiz? İSLAMA KARŞI BU !
Penisilvanya’da Saylorsburg kasabasında yaşıyor bu. Ultra lüx villasında. Kendisine sorsan bir oda olarak görüyor, bide villa yapsaydı Hey Allah’ım, nasıl olacaktı ki. Gps göstermiyor, haritalarda yok yaşadığı yer bakmayın boşuna! CIA ve FBI koruduğu için bulma ihtimaliniz yok gibi birşey !
Bunlar somut olanlardı, soyut kısımlara bakalım.
Sn. Cumhurbaşkanımız, Recep Tayyip ERDOĞAN Zina yapmış ta, feto bunu biliyormuşta, Tayyip ERDOĞAN o yüzden fetoyu sevmiyormuş. Bunu da kendi ağzıyla söylüyor bu densiz. Hakikaten mi inandınız buna ya?
Cumhurbaşkanımızı öldürmek üzere kurulmuş suikast timi askerinin cebinden fetonun duası yazan kağıt çıkıyor, budamı şans?
Şunu kesinlikle izlemeniz gerek; https://www.facebook.com/WUOttoman/videos/1057863944261562/
Bunlar fetonun kanalı, fetonun adamları. Cumhurbaşkanımız sokağa çıkın dediği esnada bu ŞEREFSİZ diyor ki ” sokağa çıkmayın, Tayyip ERDOĞAN kendisini koruyor, silahlı askerlerin karşısına çıkmayın, Cumhurbaşkanı sorumsuz davranıyor ” diyor. yüz ifadesini de izlerseniz gerisi vicdanınıza kalmış.
Çok önemli ve son video’m var; https://www.youtube.com/watch?v=X3iO59QhqlI
Bu video’yu da izleyin lütfen. Reklamın yayınlanma tarihi; 5 Ekim 2015. Reklamda siren sesleri mevcut, sonrasında ise BOM! sesi, ve gülen bebek. Darbenin yapıldığı tarih ise tamı tamına 9 Ay 10 gün sonrası. Bu damı şans, buda mı tevafuk? YUH !
Daha bir çok detay var, bir çok görsel, bir çok video, aklıma gelmeyen detaylar. Akıl sağlığı olan herkes düşünüp anlayabilir.
Gizli fetocular, kesinlikle ip adresinizi isimlerinizi vb. almayacağım SÖZ VERİYORUM burada. Savunmanız varsa duymak isterim, nasıl bir bilinçsizliğiniz var merak ediyorum, yorum yaparsanız sevineceğim bu yüzden.
Yazıyla alakası var yada yok, Turgay GÜLER, zaten severdim. Yazılarımda bahsetmişliğim olmuştur(eski arşiv yazılarım silindi.) Ne kadar teşekkür edilse, ne kadar sevilip bağrımıza basılsa azdır. Öyle bir yönetti ki yayında olduğu ortak yayını. Ben de dinliyordum. Adamsın Turgay GÜLER. Bahsettiğim yaptığı yayın videosu için şuraya gidelim; https://www.youtube.com/watch?v=832LcCqHuqE
Sinirle yazdığım için anlam karmaşası olmuş olabilir, affola.
feto denen piç

Bir cevap yazın