Fuzbing Dönüyor.. ( Sanırım )

düşündüm düşündüm ve gene düşündüm, şunu farkettim ki ben artık eski ben değilim hatta hiçbişeyim aynı değil.. çevremdekiler çok iyi biliyor bunu ve değişmemi dört gözle bekliyorlardı sanırım msnde nicke yazdığımdaki hallerinden.. eskiden bi grup olarak iş yapmadım hack konusunda çünki hacke dönmemi bekleyen daha fazla kişi var ilk olarak bunu anlatayım, zamanında hack yaptık, hacke başlangıcımı anlatsam uzun sürcek ama özetle anlatayım.. zamanında ” webhastasi ” projem vardı çok bi önem vermesemde o benim sitemdi sonuçta ve bigün siteye girip baktığımda ne göreyim, hacklenmiş site ve pkk lılar.. abdullah öcalan resimleri kürtçe şarkılar falan filan.. ilk işim siteyi düzeltmek oldu daha sonra 1 gün içinde bişeyler öğrenip bi ekip kurup onlardan bilgi alıp hacke başlamak oldu.. hatırlayan lar varmı bilmiyorum bi ara bir hafta boyunca haberler gazeteler bahsetmişti kürt sitesi kalmıyor diye.. kürt sitesi bırakmamıştık gerçekten pkk nın ana sitesi olan pkk.org kurdishparliament.com vs vs gibi bi sürü site.. yaptığım diğer işleride bilen biliyor zaten! neyse bu olaylar hack di fuzbing di sanal alemde fuzbing in selamı var denmesi yetiyordu. bu noktaya kadar gelmiştim.. daha sonra baktım olmuyor hack bişey kazandırmıyor deyip bıraktım.. ama ben bunla beraber sanal da kendi kendimide bitirdim fuzbing i öldürdüm içimde.. fuzbing dışına çıkmak istedim nasıl olucak diye, eskiden hiç bişeyi kafama takmayan ben, kimseyi tınlamayan ben, herkesi peşinden koşturan ben, yalvarttıran ben herşeyi kafama takar oldum, kimin ne dediğini dinler oldum, ben bazılarının peşinden koşar oldum.. dün düşündüm yeni bi sayfa açayım.. bu iki kişiliğide unutup yeniden başlayım dedim de gittikçe sıradanlaştığımı farkettim, sanırım daha farklı şeyler yapmam gerekiyordu.. ve biraz düşündükten sonra kendime ” ben ne zaman mutluydum ? ” sorusunu sorduktan sonra 2 sene öncemi hatırlıyorum.. ve iki sene önce fuzbing vardı ama o şimdi yok.. onu döndürme zamanı geldi sanırım, tam nasıl olacağını ne yapmam gerektiğini anlamış olmasamda, hala bişeyleri düşünüyor olsamda sanırım bunu yapıcam.. fuzbing geri dönücek.. biraz hack yapıp biraz ismimi duyurup yani kendi kendime biraz gaz verip bi nevi ” kendi kendimin götünü kaldırıp ” eski ben olucam !
Kısa ve öz açıklama : Sanırım Eski Fuzbing Geri Dönüyor ! Yeni işler, yeni ( eski ben ) ben, Kimseyi Takmayan, Kimse İçin Üzülmeyen, Kimseye Yalvarmayan, Hiçbişeyi Kafasına Takmayan Ben.. Dönüyor İşte..

“Fuzbing Dönüyor.. ( Sanırım )” için 0 yanıt

  1. Aramıza Hoşgeliyosun Fuzbing 🙂 okadar yalvardık yakardık dönderemedik seni düşün bi dedik bunu demeye fırsat vermedin, ama düşündüğünde döndün işte ! hoşgeldin be gülüm

Bir cevap yazın