Konya Reklam Ajansı

Bütün pazarlama iletişimleri prensiplerini bütünleşik bir şekilde kullanabilen bir Konya ajansı olan Medyavuz Reklam ve Danışmanlık hizmetleri; ayrı ayrı 1986, 1993 ve 1996 yılında üç farklı ajansın kurucu üyeliğini yapmış olan Osman Yavuz tarafından kurulmuştur.

Konya ajans sektöründeki deneyimi 30 yılı aşmış, yeri geldiğinde ajans yönetmiş, yeri geldiğinde ilklerin adı olmuş bir duayen olan Osman Yavuz; sektörü yakından tanımaktaydı. Konya’da farklı bir reklam ajansına ihtiyaç vardı. Bu ajans diğerlerinden farklı olmalıydı. Sektör analiz edildi, çalışmalar başlatıldı. 2004 yılında başlayan çalışmalar, 2005 yılına gelindiğinde sonuç vermişti ve Medyavuz Reklam ve Danışmanlık hizmetleri kurulmuştu.

Medyavuz işe yerel basın araçlarını etkili kullanarak girdi. Bu hamleyle sektörü yükselişe geçiren Medyavuz ilklerin ajansı olacağını açıkça göstermeye başlamıştı. Yerel iletişim çabaları bir takım sorunları da beraberinde getiriyordu. Bu nedenle ülke çapında iletişim çabalarına geçildi, ajans büyümesine ve hizmetine devam etti.

Sanal dünyanın ve internetin önemi arttıkça Medyavuz Reklam ve Danışmanlık hizmetlerinin hizmet tarzı da değişime uğradı ve bir tam hizmet reklam ajansı olma yolunda ilerledi. Hedef kitleyle sosyal medya üzerinden kurulan iletişime büyük önem veren Medyavuz Reklam ve Danışmanlık hizmetleri, sosyal medyanın gücüne inanmaktadır.

Her türden firmaya fikir üretebilen ve her türden hedef kitleye seslenebilen bir Konya Reklam Ajansı olan Medyavuz Reklam ve Danışmanlık hizmetleri firma ile hedef kitle arasında bir köprü işlevi görmektedir. Bu nedenle Medyavuz yaptığı işi tam olarak bilinçte gerçekleşen bir ikna süreci olarak görür. Medvayuz’un ilkesi hiç değişmezdir; başvuran ve çalışılan müşteriye ajansımız daha çok prestij ve daha çok iş getirmelidir. Sadece bununla yetinilmeyip yapılan iş olabileceğin en kalitelisi olmalıdır. Medyavuz bu özelliğiyle diğer Konya reklam ajanslarından farklıdır, 360 derece çalışma anlayışı taşımaktadır.

Medyavuz’da müşterinin ihtiyacının olduğu bütün kurumsal iletişim çabaları uzlaşmacı bir tarzda yürütülür ve dijital bağlamda ele alınır. Çünkü günümüzde sanal ortamı göz ardı edecek bir iletişim anlayışından tam olarak söz edilememektedir. Bu nedenle Medyavuz bunun farkında olarak her türlü hizmeti kendi bünyesinde müşterisine sunar.

Bir cevap yazın