ne sıkıcı bi gün be..

ne sıkıcı bi gün ya.. dükkanda yanlızım ve yapacak bişey yok.. hayatımdan bıkmış bi durumdayım.. arkadaş dost aile iş sevgili dertleşebilceğin biri falan filan hiç bir bok yok.. hayat o kadar berbat ki, bişeyler düzelirmi diye umutlanmaktan düzelmemesinden böyle gitmesinden bıktım yoruldum artık.. bu hastalıktan bunca sorundan vs vs.. herşeyden bıktım sıkıldım. pes dedim artık çoğu sefer olduğu gibi.. hayatım düzelsin diye uğraşmıcam hayat istediği yere sürüklesin artık. yeter. pes. bunca sorunun içinde namaz kılmaya çıkıyorum kılamıyorum.. oturup ağlıyorum.. biraz önce namaz kılayım diye iş hanının mescidine çıktım ağlamaktan namaz kılamadım, mescit tarafına çıkan bi kız görmüş ve emreye bişey oldu demiş bekçilere falan koştular.. birde orda rezil oldum.. hayat = rezillik zaten bana.. neyse açtım kitap okuycam kafamı toparlayıp onu bile yapamadım.. şimdi bu yazıyı okuyanların geneli gülüyodur eğleniyodur.. benim durumuma gelmeden kimse beni anlayamaz, ki kimse gelmez de zaten. yoktur benim kadar salağı beyinsizi.. yoruldum gerçekten 🙁 ne anlatmak istiyorum ne yapmak istiyorum onuda bilmiyorum.. sadece bekliyorum artık boş boş oturuyorum arka tarafa geçip ağlıyorum yatıyorum geliyorum ön tarafa siteye bakıyorum sigara yakıyorum.. ard arda sigara çay ve site.. başka bişeyim yok.. beni anlayan kimse olmaması da üzüyo, ki anlasa ne değişirki dimi.. haklısınız… böyle sıkıldığım günlerde hep intihar düşündüm gene aklıma o geliyor ama yapmıycam.. yani o cesaretim yok.. allah korkusu var allaha şükür.. onun çözüm olmayacağını biliyorum.. aslında herşeyi biliyorum tek bilmediğim şey hayatımın nasıl düzene gireceği.. neyse.. geçenki yazılarımı şaşkınlıkla karşılayıp çocukların resimlerini merak eden arkadaşlar vardı ( volkan,bora,mustafa,mehtap,murat,arda vs vs.. ) nisa nın fotoğraflarını koyyorum sonra furkanıda koyarım… canım sıkkın kalkıp fotoğrafların nerde olduğunu bulcak gücüm bile yok.. görüşmek üzere..

“ne sıkıcı bi gün be..” için 0 yanıt

  1. Seni hiç tanımıyorum ama dediklerime kulak ver,
    Bak Allah’a şükür bir çok şeyin var yazılarını okuduğum kadarıyla birde hiç olmayanlarla kıyasla çocukları birşey istediğinde alamayan aç yatan insanları düşün.İntihar keşke çare olsaydı ama hem bu dünyan mahvoluyor hemde öbür dünyan.Sana basitde olsa belki bildiğin bir para kazanma yöntemini anlatıcam ilerde…

  2. gozum senin aradigini ancak o verebilir senin istediyini insanlar anlamaz çunku ne yaparsan yap onu burda sana vermez senin durumunda çoktan beri ayniyim bizi hiç kimse anliyaz ancak o her sey bos hiç bir seyden tad alinmiyormu çunku ,,,????????????????????????????????????????????

Bir cevap yazın