Seçim, Oylarınız ve Anti Akp Tavrınızla Alakalı…

siyasetmiş akp imiş vs vs.. anlamam bu işlerden 🙂 anlamam dediysem tam bi gerizekalı değilim neyin ne olduğunu anlayacak kadar kabiliyetim var allah’a şükür… biraz önce msn de birinin nickini gördüm ve bu konu hakkında yazmak istediklerimi yazayım dedim, çocuğun kişisel iletisi aynen şöyle ; ” “( A ) NTİ ( K )EMALİST ( P )ARTİ ” – kime oy verdiğinize dikkat edin !!! ” bu insanlar akp yi neden kabullenemiyor anlamıyorum. ne yaptı size ? ne kötülüğünü gördünüz ? akp yi istemeyenlerin çoğu chp denen bir alay şerefsizin olduğu ( hepsini kastetmiyorum ) partiden.. chp de ne buluyorsunuz allah aşkına ? size ne kadar ücret ödüyor bizle olun diye ? Deniz baykal’ ın haberlerini, medyadaki konuşmalarını vb. okuyorum bazen denk geldikçe, merak ettiğimden değil. denk geldiğinde. ya adam bize sadece ve sadece açık açık şunu diyemiyor. ” Ben Şerefsizim ” ama anlayana, laflarının arkasında görünenlere bakıldığında aslında bunuda diyor. akp yi istemeyenler niye istemiyodur bunu düşünüyorum, aklıma birşey gelmiyor. ne yaptı ? devletimi sattı ? insanımız kötü olsun mu dedi ? devlet için çalışmadımı ? nerdeyse bütün illere yenilikmi getirmedi ? çalışmıyormu ? yatıyormu ? diyelimki yatıyor çalışmıyor. peki başka partiler yatmıycakmıydı ? Anti akp diyenler lütfen akp kötüdür! lafına kanıt getirin… merak ediyorum ne yaptı size.. bu insanımıza kim iyilik yaptıysa bir şekilde yok edildi.. yok etmeyelim.. Fetullah Gülen, Recep Yazıcıoğlu vb.. bütün iyi insanların bir şekilde yok edildiği gibi veya yok edilmeye çalışıldığı gibi bunuda yapmayalım. kanmayın şu deniz baykal şerefsizine…

“Seçim, Oylarınız ve Anti Akp Tavrınızla Alakalı…” için 5 yanıt

 1. Arkadaşım o ileti benim iletimde yazandır. Ben Türkiye’de tuttuğum bir parti yok ama niye illa Akp’ye karşısın dersen onada tabiki net cevabım var.
  Akp Hükümeti Başa geçmeden önce Türkiye’nin Dış borcu 5 milyondolardı Şimdi 550 milyon dolar .
  Akp Hükümeti Başa geçmeden önce Türkiye’nin Devlet’e özel yerleri telekom vs. gibi kuruluşlar Türklerindi şimdi ise yabancıların.
  İsterseniz daha sayabilirim.

 2. Unuttum bir şey daha vardı özür dilerim
  AKP Hükümeti başa gelmeden önce işsizlik oranı günümüzdeki gibi bir sayıda değildi

 3. Gülüyorum Sadece (: Kaç sene Geçti Aradan ve Halen AKP yi Savunabiliyorsun. Yukarıda Demissinki ” ne yaptı size ? ” Orada Size Yerine Bize Kullanman Gerekmekteydi Bunu Sana İzah Edelim :
  – Oy Almak İçin Rüşvet Dagıttıgı İçin .
  – Dışişleri Konutunda Bebek Katili zana İle Görüştügü İçin
  – 400 milyar dolar Dış Borç İçin .
  – Çiftçiye Ananı’da al git dendiği için .
  – Şehit Ailelerin Feryadına Yaygara Dendiği İçin .
  – Bursla Okuyan Lider Çoçuguna Gemicik Alındığı İçin. ( Nerden Buldu Bu Parayı (: )
  – Gecesi 200000$ Otellerde Kaldığı İçin .
  – Bebek Katiline Sayın Denildiği İçin .
  Daha Anlatılacak Çok Şey Var Hepsini Yakında Anlarsın (: Selametle …
  Adminden ;
  – Oy Almak için rüşvet mi dağıtmış ? konya’nın ilçe ve köylerinde Chp Kömür ve 1 Metre Kumaş Dağıttı !
  – Bende Banka Soyan kişilerle görüşüyorum. ama Banka Soyun veya Bende Soyayım Demiyorum !
  – 400 milyar dış borcumuz mu var ? tamam ben kapatıyorum eğer 400 milyar ise borcumuz !
  – Ananı da al git mi demiş ? allah aşkına inanarak mı söylüyorsun bunu ? yapacak birimi ?
  – Şehit Ailelerinin feryadına ne zaman yaygara demiş ? hangi tv izliyosun ? rojtv falan mı ?
  – Gemicik de Alır uçakta. bizi ilgilendirmez. bildiğim kadarıyla 17 milyar aylık alıyor. devletten çalsa belli etmez ! ama Çalmaz da Zaten.
  – Sen başbakan olsan 1 ytl lik otel demi kalırsın ? Mit koruyor başbakanı. nerde kalınması gerekiyorsa orda kalır.
  – Bebek Katilide Olsa, Sayın Denmeli ! Cem uzan denen şerefsize de sayın diye hitap etmelisin. bi dava açsa gidersin :). Deniz Baykal ‘ a bile sayın diyorsa ona hayli hayli der 😉

Bir cevap yazın