Tek yaptığın kafamı karıştırmak!

Saat gecenin bilmem kaçı. Bilmem kaç gündür mutluyum seni unuttum! Başkasına gidecektim! Neden izin vermiyorsun, kafamı karıştırıyorsun? Sana arkadaş bile olmayalım demedim mi?

Az önce aradın “Seni seviyorum!” dedin!!! Neydi bu şimdi? O kadar yaptıklarını unuttun herhalde? Ne çabuk unuttun daha dün içinde bana karşı bir şey kalmadığını söylediğini yerdeki karoları sayarak? Ne demek belki barışabiliriz? Bana sordun mu artık barışmak isteyip istemediğimi?

Unuttun mu telefonda saatlerce ağladığımı dinleyip de hiç bir şey demediğini? Ve senin ağlamanı 5 saniye görüp dayanamadığımı? Ve her ne kadar kırgın da olsam, moralin bozukken bir şey yemediğinde poğaça ayran getirdiğimi?

O arkadaşım deyip güvendiklerin, bana değtiklerin yarın bir gün seni satınca yanına benden başkası olacak mı sence? Peki kim gelecek arkandan sen gözlerini kapatsan bile? Çevrende kim sadık herhangi birine, benim sana olduğum kadar beraber olmasak bile?

Seni üzmemek için yuttuğum lafları da dün öğrendin zaten! Seni üzmemek için nelere katlandığımı… O zaman bilmiyordun tabi…

Bu kadar şeye rağmen sen anlamadın değerimi… Anlamadın! Ve ben tam kendimi toparlarken bugün yine yapacağını yaptın… Beni seviyormuşsun! Üstüne bir de özür diliyormuşsun S***r!!!

“Tek yaptığın kafamı karıştırmak!” için 3 yanıt

  1. Kaybettikten sonra hatasını anlasa ne yazar! Seviyorsa kişi adam gibi sevmeli ve gerekiyorsa sevdası uğruna adam gibi de ölebilmelidir. Seven karşısındakine değer verir, onu kırmaz bu değil ki ufak tefek hatalar olmaz, elbetteki olacaktır küçük hatalar ama yanlış asla yapılmaz bir sevda da… Sevmek her yüreğin harcı değildir. Taliplisi çoktur ama ne yazık ki üstesinden gelenlerin sayısı pek azdır…
    Siteni inceledim yazılarını oldukça başarılı buldum, tebrikler..

Bir cevap yazın