Tuvalette Koku Nasıl Geçer?

Tuvalette Koku Nasıl Geçer sorusu her bireyin merak ettiği sorudur. Özellikle toplumsal bir alanda yada bir misafirlikte isek olabildiğince sıkıntılı bir durum haline gelebiliyor bu konu. Cinsiyet yada yaş fark etmeksiniz her insanda bu durum yaşanabilir. Gerek çocuğunuzu lavaboya götürmüş olun, gerek kendiniz girmiş olun arkamdan biri mi girecek lavaboya? Girdiğinde kokuyu hissedecek mi? Kokuyu hemen nasıl dağıtabilir? Bu koku nasıl çabucak geçer ? gibi soruları düşünüp kendimizi yoruyoruz.

 

Yazımızın hazırlanış amacı kokudan kurtulmaktan ziyade minimum seviyeye nasıl indiririz. Öncelikle önerilerimizi dikkate alalım.

  1. Lavaboya girmeden önce yakınıza Deodorant / Parfüm alabilirsiniz.
  2. Tuvalette işinizi hallettikten sonra lavabo kısmında biraz bekleyerek zaman kazanabilirsiniz.
  3. Tuvalet kısmının kapısını açık bırakarak lavabo kısmı ile birlikte kokunun geniş bir alana yayılarak azalmasını sağlayabilirsiniz.
  4. Ev kendi eviniz ise basit tuvalet kokularınızdan alabilirsin.

 

Bunlar dışında yardımcı olabileceğimiz başka bir husus da yok. Bu konu dışında ise söylenmesi gerekenler ise; Tuvalet korkunuz nedeniyle ihtiyacınızı geciktirmeyin, bağırsaklara ve size ciddi zararlar verir. Korkunuza yenik düşünerek sağlığınızdan olmayın. Gerekirse kokunuzdan rahatsız olarak insan olduğunuzu unutmasınlar.

 

Sağlıkla, Sağlıcakla.. Sormak veya danışmak istedikleriniz için aşağıdan yorum yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın