Wolkanca ve akp

Biraz önce facebook’ta dolaşırken Volkan Yılmaz‘ ın bir yazısını farkettim.. o yazıyı şuradan görebilirsiniz. tabiki bu yazıyı okuyan sağcılar sinirlenicek, solcularda “her zaman yaptıkları gibi” diyecekler ki, biliyoduk zaten bu tür şeyler yaptıklarını. akp kötüdür, akp den adam olmaz, akp satar, akp yıkar, akp akp akp…. neyse, hiç kimsenin görüşünün değişmeyeceğini bilsem de, içimde kalmasın diye anlatıyorum. Şimdi Sn. Volkan Yılmaz, internette bir geçmişin var, aldığın ödüller var. photoshop nedir falan biliyorsundur. bişey değiştirildiğinde bu kadar profesyonelce yapılmıcağını biliyosundur. yani elbette yapılabilir de, onun gerçek olup olmadığını anlayamıyacak kadar beynin yokmu senin ya? yoksa sen o aldığın en iyi blog ödülünü hiçbirşeyi tam anlamıyla incelemeden, bilip bilmeden, saçma sapan yazılar yazdığın için mi aldın ? Garibime gidiyor.. ve öyle inandırıcı yazıyosun ki, kendin bile inanmadan… Solcu olabilirsin, fikrini değiştiremem. Ama solcu olmak, karşındakini kötülemek değildir sanırım? yani öyle bir zorunluluğu yoktur heralde? Fikirlerini, düşüncelerini yaz tabi. Ama iftira atmakta neyin nesi ? Ne gerek var? Eline ne geçiyor? Tamam. hadi diyelim dediklerin de haklısın. kabullendik diyelim. Akp kötüdür, Sizin tabirinizle Tayyip erdoğan ve yandaşları şerefsiz’dir falan… sen kimi istiyosun ki başa geçsin ? Varmı başa geçmesini istediğin Tayyip den daha şerefli biri ? Yada şöyle yönelteyim bu soruyu, varmı başka şerefli bir aday? neyse köpürüyorum. daha fazla yazamıcam. 🙂 umarım okursun, ve cevap yazmadan önce en azından bir iki dakika kadar düşünürsün….

“Wolkanca ve akp” için 6 yanıt

 1. Gerçekten güzel yazmışsın. eline ağzına sağlık. biraz daha açıklayıcı olsaydın daha iyi anlarlardı belki ama. eline sağlık..

 2. daha iyisi olamdıgı için bugün sevgili serefli recep bey orda :/ ama ınannıyorum ki bi gün baykal gereksiz yere sol şeridi işgal etmeyi bırakacak ve ozamn TÜRKİYE için gerekli taze kan bulunmuş olacakkk… şimdilik sürün sefanızı elbet birileri sizede dur diyecek…
  he bide fotograflra bende bktım bı oyun oldugu bellı ama bunu akp mı yapmıstr yoksa onu cekemeyen bizlermi bilinmezz… photoshop olmasada mitingler o kadr kalabalık oluyo saten bazı gerçekleri göz ardı etmemeliyiz…

 3. cok guzel bir noktaya değinmişsin kardesim bende bunu diyorum hangisi başa geçerse geçsik satacak yiyecek kullanacak peşkeş çekecek cekmeyenler askeri darbe ile inecek.

 4. başkasına kızmış benim yazıma patlamışsın belli 🙂 ben sağcı veya solcu değilim bunu nereden çıkarttın? Başbakan ve hükümet hakkında birçok yazdığım yazı var, seçtiğim insanları ve bu devletin yöneticilerini eleştirme hakkım var buna demokrasi deniyor.
  photoshop haberini ulusal bir gazete yaptı ben işkembeyi kübradan atmadım, herkes alır gazeteyi okur sanırım tv lerde de çıktı. photoshop bilgim yok o iş yapan arkadaşı işten çıkarmışlar basın bunu da yazdı.
  ben iftira atmadım, ama sen beni tanımamana rağmen, (başbakanı tanıyoruz) bir sürü ithamda bulunmuşsun.

 5. başkasına kızmış benim yazıma patlamışsın belli 🙂 << sanırım evet :S tam konu üzerine yazını okuyunca oldu biraz... neyse sussam daha iyi sanırım 😀 ama genede bi bahaneyle içimi dökmüş oldum...

Bir cevap yazın