WordPress 6.0.1 Bakım Sürümü – WordPress Haberleri


WordPress 6.0.1 artık kullanılabilir

Bu bakım sürümü özellikleri Core’da 13 hata düzeltmesi ve 18 hata düzeltmesi Blok Düzenleyici için. WordPress 6.0.1, kısa süreli bir bakım sürümüdür. Bu sürümdeki önemli güncellemelerin bir özetini okuyarak inceleyebilirsiniz. RC1 duyurusu.

Bir sonraki büyük sürüm olacak sürüm 6.1 2022’de daha sonra için planlandı.

Otomatik arka plan güncellemelerini destekleyen siteleriniz varsa güncelleme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.

Yapabilirsiniz WordPress 6.0.1’i WordPress.org’dan indirinveya WordPress Kontrol Panelinizi ziyaret edin, “Güncellemeler”e tıklayın ve ardından “Şimdi Güncelle”ye tıklayın.

Daha fazla bilgi için sürüm 6.0.1 HelpHub belge sayfası.

Bu WordPress katkıda bulunanlara teşekkür ederiz

WordPress 6.0.1 sürümü, aşağıdakiler tarafından yönetilmektedir: @sergeybiryukov ve @zieladam.

WordPress 6.0.1, 50’den fazla kişinin katkısı olmadan mümkün olmazdı. Kararlı bir sürümde çeşitli iyileştirmeler ve düzeltmeler sunmak için eşzamansız koordinasyonları, WordPress topluluğunun gücünün ve yeteneğinin bir kanıtıdır.

Adam Zielinski, adi, Adil Öztaşer, Andrew Eğim, anezazu, Bernie Binici, carlos bravo, carolina nymark, Channing Ritter, Colin Stewart, Clement Boirie, Daniel Iser, Denishua, Dion Hulse, Erik Betshammar, Gabriel Gül, George Mamadaşvili, George Stephanis, Glen Davies, Grant M. Kinney, Greg Ziolkowski, demir programları, James Coster, Jb Fırtına, jnz31, Jonathan Desrosiers, Jonny Harris, Kelly Choyce-Dwan, Knut Spahrell, Louis Herranz, Maggie Cabrera, manfcelo, Manzur Ahmed, Mathias Ventura, Michal Czaplinski, Michael Fonseca, Mukesh Panchal, tarayıcı, Nick Diego, Nik Tsekouras, Pascal Birchler, Peter Wilson, basın kupası, Ramon James Dodd, Ravikumar Patel, Riad Bengüella, Sami Keijonen, Sergey Biryukov, Timothy Jacobs, tobifjellner (Tor-Bjorn Fjellner), trinadinve Ulrich Pogson.Source link

Bir cevap yazın