Yeniyoruz…

Bazı şeyleri yeniyoruz yavaş yavaş. Deprem korkusu, Allah Korkusu gibi. Deprem korkusuyla elim ayağıma dolaşmış, ne yapacağımı bilmez bir durumdaydım.. Ama yeniyorum yavaş yavaş maalesef. Deprem korkusuyla birlikte allah korkusuda azalıyor. Düşünemiyoruz başımıza bişeyler gelmeden… Allah yardımcım olsun diyorum başka birşey diyemiyorum… Yeniyoruz demişken, fenerbahçe bugünde yendi 🙂 1.0 bitti bursa maçı.. 20. yaşımın içine de girdim 2 gün önce. Doğum günümdü 12 eylül. Eskisi kadar sevenim kalmamış gerçi bunu farkettim. Bu sefer kutlayanlar azdı. Soğutmuşum baya milleti kendimden 🙂 Birkaç dostum kalmış çevremde.. Olsun be, milyonlarca insan olsa bile çevremde gene yalnızdım ben ! Gene yalnızım. birşey değişmiyor.. Bunlarda adem abimin elleriyle hazırladığı pastalar 🙂
Doğum Günü pastam
Doğum günümm
hihihi
Adem abinin evinde ufak bi kutlama yaptık 3-5 arkadaşla 🙂 Güzeldi.. Deprem korkusundan sonra iyi gitti…

“Yeniyoruz…” için 0 yanıt

  1. Nice mutlu yıllara Abi ! 🙂 (2. resim pek hoş durmamış abi bu mesajı yayınlarken bu yazdıklarımıda silersin abi kolay gelsin iyi blog’lar )

  2. Nice mutlu yıllara Abi ! 🙂 (2. resim pek hoş durmamış abi bu mesajı yayınlarken bu yazdıklarımıda silersin abi kolay gelsin iyi blog’lar )

Bir cevap yazın