yılmaz özdil

Yılmaz özdil
Yılmaz özdil

öyle bir yazıların var ki yılmaz özdil, ülkemize öyle bir gözle bakıyorsun ki.. senin gözünde ülkemiz şu halde mesela, isminin baş harfi küçük, soyismin küçük harflerle yazılmış, bu suç, ben dinsizim, öyle yargılanmalıyım. ülkemizi sen bu halde görüyosun. cümleleri güzel kullanabilme gibi bi kapasiten var belli ki, insanları böyle kandırmaya çalışıyosun. evet milletçe git gide akıllıca düşünüyoruz, ama tam değil işte. hala sana inananlar var. karakterini hürriyetteki son köşe yazından

“Kürtaj cinayettir.”
“Her kürtaj Uludere’dir.”

yorumundan çözebiliyoruz. inan hepsi saçma da, bu bile yeterli. 15 yıl önceki Türkiye ile bugünki Türkiye’yi ayırt edemeyecek kadar zorlayamıyorsan aklını, at kurtul.

“Benim hocamın güzel bir ifadesi vardı, oğlum derdi, siyasette tekkeye derviş aramayacaksın… Hocamın dediği istikametteyiz.”
“Bu hocalara yazıklar olsun!”

demişsin bir de, gülümsememe sebep oldu. 🙂

“Öğrencilerine böyle akıl veren hocalar bize lazım değil.”
“Sizin yetiştirdiğiniz öğrenciler bunlarsa, bu ülke batmış…”

bu ülke mi batmış? çıkmış bir ülkeye git. hakikaten bu kadar olur ya. ayırt edemiyorsan geçmişle geleceği sana yazıklar olsun. Koyu bi orta çizgideyim ben. Solcu yada sağcı değilim. Akp yandaşı da değilim. Sadece hangi noktadan vuracağını bile bilmeyen birisin sen. seni hiç sevmiyorum. akıllı olduğunu düşünmenden nefret ediyorum. Akılsız insan yok aslında evet, Aklını kullanamayan biri olduğun için sevmiyorum seni. hatta daha güzel yorumlarım var, kendime saklıyorum.

Bir cevap yazın