hüzün her yerde

hüzün her yerde   -değişmiyor değişimler-   hala ayranla döneri aynı anda bitiriyorum. bir kez de kontrol etmeden gidemiyorum kilitlendiğini bildiğim halde o kapıları. o fırın kokusu, o sıcak halk ekmeği kokusu yine ilk günki…

geceden kalmayım

geceden kalmayım   Sadece sen gitseydin keşke giderken, benide götürmeseydin peşinden sürükleyerek. Kendimden öyle uzaktayım ki, etrafımda benden için yalnız diyebilecek kimse bile yok.   önceden daha kurarken bile beni heyecanlandıran hayaller şimdilerde canımı yakıyor….

ha?

ha?   -ben geldim- Ulan geçen aklıma birisi düştü Enkazım altında kaldım .mına koyim. Geçmiş, geçmemişse acıtır, üff diyen yoksa eğer diz kapaklarınıza Yalnızsınız. Geceyi içinizden giyersiniz üşümemek için. Güneşi olmaz çizdiğiniz Pastel boyalı resimlerin….

devamı dündü

öldük, sağlık olsun. Poli anna halimi görse umutsuzluğa kapılırdı. biraz şarap, biraz kan, birazda atilla ilhan.. Anlıyorsunuz değil mi? -inceldiği yerden yaşıyoruz hayatı- sürekli kopuyoruz.yarına bir düğüm atarak yaşamak her defasında kısaltıyor bizleri Dünya dönüyor….

tebrikler, sızım oldun

-biz kimdik- biz kimdik harbiden ya? deleri daları ayıramayan biz miydik? de leri da ları diyemi yazmalıydım mesela? bak ‘diye mi’ derken ‘mi’ ayrılacakmı? yada ‘ayrılacak mı’ şeklinde mi olmalı? çekilin buldum ben kim olduğumuzu,…